Naar Trabadelo ca 17 km

Spanje, Trabadelo

Vroeg er uit. 05.45u. Alles inpakken. Dit keer geen koffie met broodje, maar zelf brood gekocht en paté. De weg loopt direct omhoog en ik heb er moeite mee. Als of ik pap in de benen heb. Misschien door de warmte van gisteren en eergisteren. Ik hoop, dat het in de loop van de dag beter wordt, anders krijg ik het zwaar met deze warmte.
De route voert eerst langs de provinciale weg en er staan mooie huizen. Rijke buurt zo te zien. Na zo'n 4 km mijn eigen ontbijtje gemaakt. Ondertussen ook maar een extra shirt aangetrokken, want het was maar 12 gr. En dan is alleen een 't shirt best fris. Vervolgens gelukkig weg van de weg en met een veldpad door de heuvels. Veel wijngaarden en zomaar uit het niets een terrein met allemaal beelden en kunstwerken.
Na een paar kilometer kom ik in Villafranca del Bierzo en dat is een leuk plaatsje. Hierna gaat de route weer verder langs de weg en ook nog een snelweg. In Pereje gestopt om weer een broodje paté te eten. Verder is hier niks. Een nagenoeg uitgestorven gehucht.
Na ca 5 km komt de eindbestemming Trabadelo in zicht. Ingeschreven, douchen en kleren wassen. Tijd voor een kop koffie. Ik ben benieuwd of ik de vrolijke dames uit Italië nog tegenkom vandaag. Ik moet elke keer lachen als ik ze zie. Die twee hebben de grootste lol met mekaar.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.