Naar Rabanal del Camino ca 16 km

Spanje, Brazuelo

Om iets voor 8 vertrokken. Geen koffie en geen ontbijt. Eerst ruim 4 km lopen.
Ik heb nu om ca. 11.30u 8 km gelopen en de weg gaat geleidelijk maar constant omhoog. Vandaag ending ik op ca 1100m hoogte. Ondanks de temperatuur van 14gr. Begint de zon al behoorlijk te prikken. Smeren dus. De omgeving wordt alsmaar mooier met zicht op de bergen van morgen. Het is erg druk op de route. Het is weer weekend. Veel luidruchtige Koreanen/Vietnamezen/Japanners. Dit keer weinig Amerikanen.
Je ziet hier veel bomen die bedekt zijn met een mossoort. Ik geloof dat ook wel oldman's beard noemen. Het is nu 12u en ik hoef nog maar 4km. Ik zie het plaatsje al liggen.
In de Albergue kwam ik Tineke uit koudekerk aan de Rijn tegen en Brit uit Noorwegen. Samen met nog meer mensen gaan we samen eten. Leuk.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lijkt me gezellig om te eten en ervaringen uit te wisselen met mede wandelaars

Carin 2022-05-17 18:57:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.