Geschreven door Willie.op.de.camino
Je begint op een echte globetrotter te lijken Willie, gezien de schaduw foto. Het weer is goed zo te zien. Kalm aan en succes.
Ferdi 2021-08-31 16:12:09
Mooie "plaotjes" Willie gecombineerd met de beschrijving van dat wat je tegenkomt, maakt het voorstelbaarder, ondanks dat ik natuurlijk niet die berg (jes)( en) en heuvels in m 'n benen voel, dat lijkt me van hieruit veel te "spannend" en zeker voor mijn niet-helling/berg geteste, beentjes. Mooi hoor, geniet van dat wat je doet en geheel in je eigen tempo Succes en veel wandelplezier op jouw volgende wandeltraject.
Broertje Jan 2021-08-31 21:49:14
Leuk om je verhalen te lezen over je avontuurlijke tocht die ik in 2014 heb gelopen. Veel herkenbaar. Veel wandelplezier en succes op je traject met leuke ontmoeten met de overige pelgrims.
Frans 2021-09-01 13:31:00