Vandaag was de laatste luierdag aan het strand. Dat was geweldig. In de ochtend vroeg gezwommen op een "mensloos" strand. In de middag kon je over de {Italiaanse} hoofden lopen. De zee is geweldig, het palmenstrand pittoresk en met onze snorkels hebben we nog mooie vissen kunnen spotten.Het leven lijkt hier eindeloos te duren, We hebben ons rotgelachen hoe de mensen over het hete zand liepen, de motoriek is dan een beetje Louis de Funes achtig.
We hebben tijd voor elkaar en praten over van alles. Dat is erg leuk want daar hebben we normaal gesproken geen tijd voor. School, komende studie, "hoe waren we toen we klein waren"verhalen, vakanties, oude klasgenoten, wat deed ik toen ik zo oud als jullie was?, Wat gaat de toekomst ons brengen? etc.
Door Jolien geschreven:
Wat in de nacht begon als een beddenwissel tussen mama en loes, met als gevolg dat beide niet echt goed hadden geslapen, eindigde voor mama met vroeg alle overige slaap wegzwemmen en voor loes in dezelfde tijd nog maar even indutten. Lekker ontbeten met uitzicht op de zee, echt prachtig!! Na het ontbijt snorkels gaan huren en sprintend over het hete zand het heldere zeewater in. Weer de honderd verschillende soorten vissen gezien en over de dag meerdere pogingen tot photoshoots gedaan onderwater. Na meerdere keren is het dan toch gelukt om wat filmpjes en foto's te maken. Echt een heerlijke rustige dag vandaag met ook (zoals mama ook al beschreef) lekker veel tijd om over van alles en nog wat te kletsen. Een plotselinge weeromslag maakte ons ook niet uit. Al moest ik wel harder terug zwemmen naar het strand door de wind op het water dan Loes (zij had namelijk wel flippers en ik niet, haha). Altijd leuk als je zusje je blijft opjagen met haar standaard zinnetje: "You're too slow" en je vervolgens in het water in een deuk ligt met zijn tweetjes!! Vanavond ons laatste nachtje op Ko Tao en dan gaat onze reis door naar Hua Hin.
Geschreven door Saskias.reizen