Een mooi weekend

Nederland, Kalenberg

Na een heel gewone week vrijdag op tijd naar Ossenzijl. Vrijdagavond hadden we vrijkaartjes voor De Hospita met Simone Kleinsma en Paul Groot , in Amsterdam de RAI. Revy afgegeven bij huize Van Der Kooij en wij naar Amsterdam, mooi op tijd, mooie plaatsen leuke voorstelling en na 12uur ‘s nachts weer thuis .
De volgende morgen toch weer vroeg wakker Een mooie ronde met Revy gelopen waarbij de ooievaar klepperde een buizerd in boom vlakbij zat en de vinken al kwetterend over de takken sprongen. Ook het otterpaadje gezien vanaf de kant .
Laat ontbijt, alles gepakt en een prachtige ronde van 11 km gekanood met lunch onderweg en een kopje koffie in Kalenberg.
Bij Kalenberg waren ze flink aan het stoken. De beelden zijn wel indrukwekkend maar de lucht niet om in te ademen. We konden na terugkomst ook nog voor de tent een beetje in de zon zitten en ‘s avonds vroeg naar bed. Zondag naar de gemeenschap voor een gesprek en daarna met iedereen een praatje gehouden op de camping. Om een uur of vijf de kano nog gepakt en met de picknick voor onderweg op pad. We hebben een wildcamera ophangen bij het otterpaadje halen we morgen op dus ik ben heel benieuwd wat er op staat.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk genieten

Regina 2024-04-21 21:40:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.