Wandeling en sledetocht

Finland, Sodankylä

Vandaag na een heel goede nachtrust en een lekker laat ontbijt op pad in de omgeving. En weer zagen wij overal rendieren en ze zijn allemaal anders. Toen we na 2,5 km bij een hut aan kwamen hebben we een vuurtje gemaakt en naar de cross country skiërs gekeken. Er kwamen ook mensen met sneeuwschoenen en die vertelden dat het helemaal niet zover was maar een plek waar je koffie kon drinken. Het was wel heuvel op dus we waren blij dat we even wat konden drinken en eten.
Maar toen we even na tweeën weer oppad gingen met 6 km voor de boeg werd het toch heel snel donker. Dus in gestrekte pas richting hotel. Omdat we niemand meer zagen en het wandelkaartje wel heel globaal was was het een beetje spannend. Maar toen we eenmaal weer voorbij het hutje kwamen wisten we dat we goed zaten maar het werd zo donker dat Pieter van de ene sneeuwwal naar de ander zwierf. En de wandelgoot was te smal om naast elkaar te lopen. Toen de stok tussen ons in genomen en we waren net voor het echt heel donker werd binnen. Nog wel een koppel sneeuwhoenen gezien. De foto is niet zo mooi omdat het al zo donker was. Nu aan het weer heerlijke diner en vanavond op Aurora tour met een slee! Daar schrijf ik morgen wel over want we zijn laat thuis.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Nou wat mooie renndieren en veel sneeuw 🤩

Susanne 2024-02-01 08:14:21

Donker worden gaat daar erg snel en veel eerder dan bij ons

Regina 2024-02-01 13:22:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.