Reisdag naar huis 1

Frankrijk, Issenhausen

Vannacht was het niet koud in de tent dus heerlijk geslapen maar vroeg erin is ook vroeg wakker. Dus om 6.30 hebben we nog eens even een wandeling gemaakt heerlijk zo vroeg !
Rustig ontbijten en opruimen. Robert was toen als de stal aan het uitmesten en ging al maaien. We hebben om 10 uur samen koffie gedronken en daarna vertrek richting Issenhausen. Het was heel druk op de weg met allemaal caravans. Maar we hebben rustig gereden, op tijd de auto opgeladen , twee keer dus nu flinke lading er in voor morgen. Een van de laad-locaties was een ‚ ‘Kunst Rastete‘ en nu bij een prachtige boerderij met Gites en op een veldje een camping met echte Franse voorzieningen. Het is hier erg warm net als onderweg (rond de 30°) maar nu in de schaduw onder een boom.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.