Yacuzzi....

Italië, Brescia

Dag 19 Bergamo - Brescia 103 km

Vanmorgen een ontbijtje van 2 heren. 1 van hen stond ondertussen ook de tagliatelle te koken, en weer on tour.

We zijn 's morgens met een uurtje weg, niks geen stress over wat je moet aan trekken want ik heb maar 2 sejes bij me, en een setje gewone kleren. Tandenpoetsen en ondertussen water koken met de dompelaar voor onderweg. Cor maakt de fietsen rijklaar, ergens brood scoren voor onderweg en we kunnen weer.

Vandaag hadden we binnen 10 minuten de route met Komoot weer gevonden. Fijn, die app. De eerste 30 km gaan lekker, geen stops want we moeten vandaag wel een stukkie. Na een fikse klim tot bovenin Bergamo ff van de fiets af, een soort van verplichte stop want er kwam een motoroptocht door de stad, wat een herrie, maat wel leuk om te zien. Wel lastig fietsen in het oude gedeelte, keitjes. Daarna fietsen we langs de Serio, een rivier met er naast veel keien. Het fietsen lijkt daar wel mountainbiken. Vaak ook grote plassen..... en soms steken er zomaar hagedissen over. Een bijzonder stukje landschap. Bammetje doen we in een dorpje, naam ff kwijt, vast iets met een a en eindigend op io.... na 56 km.

Bij t Lago d' Iseo maar weer van de fiets. Die heeft honger. En wij lusten ook wel wat. Heerlijk plekje in de schaduw. En dan de laatste kilometers naar beneden richting Brescia. Veel druiventeelt hier. Dan met Google naar t Hotel. De hal vinden we sjiek, de fietsen mogen in een conferentie ruimte, en de kamer...... Super!
Met een 2 persoons yaccuzi achter het bed. Die is natuurlijk getest, met heel veel bellen!

Alweer een topdag!💕

Geschreven door

Al 12 reacties bij dit reisverslag

Jullie fietsen zo wat af en het loopt op rolletjes.

Nelly 2024-05-20 02:18:20

Hebben julle een deadline, zoveel lange etappes. Knap hoor.

Inge 2024-05-20 02:23:50

Wat heerlijk, een jacuzzi!!! Goed voor de benen toch?

Marian 2024-05-20 03:13:41

Wauw wat een luxe, jacuzzi👍👍 Het begint al op te schieten. Maar met zulke afstanden, super🚲🚲

titia 2024-05-20 05:04:59

Gaat lekker met jullie. Barre fietstochten en luxe onderkomens. Dat laatste hebben jullie dik verdiend. Mooie foto's ook Marja. Jullie komen er wel. ❤️

Elza 2024-05-20 06:28:54

Bubbelbad dat is lekker en op de kamer hoe mooi wil je het hebben. De fietsen hoeven niet ik bad begrijp ik. Wat een mooie etappe vandaag en het gaat jullie zo goed af. Mooi hoor.

Wim 2024-05-20 09:11:03

Zo flink stuk en wat een mooie foto's. Heerlijk een jacuzzi. Weet nog hoe ik er bij Karin een hele avond in lag met het kloosterpad😆 Jullie hebben ook nog mooi weer. Hoop dat het zo blijft tot aan Rome. Het gaat snel nu. Genieten blijven😘

carolines.wandeldagboek 2024-05-20 10:30:55

Wel verdiende luxe!

victors.travels 2024-05-20 12:38:45

Wat een luxe, wel goed voor de spiertjes zo’n jacuzzi!

Wil 2024-05-20 15:15:01

Tjeetje wat gaat het gooooooeeeed. En hie gaaf een E-BIKE STATION, dat is helemaal gaaf toch? Hoeveel km laai je ongeveer bij als je een uurtje luncht oid? Want 103 km is niet weinig. Gemiddeld 17 km per uur, haal je dat? Dan is het zonder pauze al 6 uur trappen. Dus 8 uur onderweg denk ik zo? Onwijs knap

Joke 2024-05-20 15:56:40

Wow het moet niet gekker worden met al dat luxe gedoe! Het is wel jullie zelf verdiende loon!! Ga door, fijn hoor om te lezen dat het goed gaat!

Elisabeth 2024-05-20 16:05:00

Zo heerlijk na ruim 100 km fietsen. Dat zal echt genieten zijn. En het blijft een mooie route.

Vera 2024-05-21 09:06:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.