weer naar huis.....

Griekenland, Αμπελόκηποι

Om 7.15 kwam Guido ons halen om ons naar de boot te brengen die ons naar Zakynthos vaart. Wanneer we aan boord gaan ben ik met stomheid geslagen, allemaal foto's van Terschelling. Het is een oude boot van Doeksen....... Tijdens de overtocht van 1,5 uur word ik toch wat misselijk. De Ionische Zee is wat anders dan de Waddenzee, denk ik.
We zouden varen naar de hoofdstad Zakynthos. Maar ook vandaag verandering in vaarten vanwege hoge brandstofprijzen. We stappen nu in het Noorden uit en dan is het geen 3 km maar 23 km naar het vliegveld. De bedoeling was het lopend te gaan doen, maar dat gaat het niet worden. De taxi's zijn al weg. Dan ontstaat er een briljant idee, we huren een autootje en gaan nog wat sightseeing doen hier.
Het duurt ff voordat de bolide gebracht wordt dus maar ff aan de koffie. En dan arriveert de hemelsblauwe fiat panda. We krijgen instructies en kunnen gaan toeren.
We hebben geen kaart maar vinden het leuk om op de bonnefooi wat te gaan rijden. Het vliegtuig vertrekt pas om 21.00 uur dus we hebben de tijd. Via het binnenland rijden we naar de hoofdstad. We lopen er een rondje, halen een wegenkaart en kijken ff naar de grote boten. Het is best warm dus besluiten wij een strandje te gaan bezoeken voor wat verkoeling.
Maar oh....... wat is Zakynthos in deze hoek anders dan de plekjes waar we de afgelopen dagen zijn geweest. Een strand vol vertier. Huurbootjes, glijbanen, heel veel mensen met rode lijven en harde muziek. Gelukkig vinden we een rustig plekje aan het water. Voor de laatste keer een stukje Griekse Baklava met ijs en koffie en nog een keer met de voetjes in de zee. Dan zoeken we de auto, rijden naar het vliegveld, parkeren daar en leggen de sleutel op het linker voorwiel. We hijsen de bagage uit de auto en checken in.

Wat was dit een geweldige vakantie!!


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.