Moni

Indonesië, Bali

Vanmorgen opgepikt door de chauffeur van gisteren en door het hectische verkeer richting vliegveld. Onmiddellijk in kunnen checken en tijd voor een ontbijtje. In ongeveer 2 uur vliegen aangekomen in Maumere en hopen op n verblijf in Moni. Er kwam n chauffeurtje die ons naar Moni wilde brengen en familie met hotel in Moni had. Tuurlijk dachten wij, maar verdomd hij had inderdaad n kennis die nog plek had dus meteen maar geboekt. 6 personen! Dat noemen ze mazzel in het hoogseizoen! De taxirit duurde 3 uur met n korte tussen stop om de benen te strekken een cola en een peukie. Foto's gescoord en in Moni aangekomen idd een hokkie voor ons. Lekker aftands ,koude douche maar hij brengt ons morgen naar de 3 meren en het dorp stelt weinig voor maar we hebben precies wat we nodig hebben. Wandelingetje door het dorp en een paar kindjes blij gemaakt met een speeltje. Gegeten bij n hokkie aan de overkant met in de bediening Chris, Jardino en Germaine. Arjen was erg tevreden over zijn vette plofkip en de Gado Gado was ook erg lekker. Bij het hotelletje nog n biertje en gekletst met Johnny de rastaman die ietwat stoned leek. De rest vh dorp was ook aanwezig want ze waren een voetbalfinale van Moni tegen Ende aan het kijken via de tablet en telefoon. Om de 2 minuten 1 minuut beeld! Daarna naar bed .

De wekker ging om 3.30 uur n om vier uur stond keurig ons busje voor. Viel van ellende uit elkaar maar bracht ons mooi naar boven. Het laatste stuk lopend naar boven. Een klimmetje van zo'n 20 minuten. De zonsopkomst was schitterend om te zien. Het was alleen jammer dat Frans m gemist heeft omdat hij op een info bord aan het lezen was aan de andere kant!
Na een bakkie boven bij de 3 meren begonnen we aan de afdaling naar beneden. Een wandelingetje van dik 3 uur maar via een schitterende natuur! Echte Indonesische dorpjes rijstplantages en super vriendelijke mensen. Het laatste uur werd het snikheet dus iedereen was blij dat we beneden waren. Daar stond ons ontbijtje keurig klaar. Bij het hotel was n volleybalwedstrijd aan de gang waar het hele dorp voor was uitgelopen. Daarna inpakken n met n bussie naar Ende. Daar zitten we nu. Tis niet veel dus morgen rap weg.

Geschreven door

Al 15 reacties bij dit reisverslag

Wat een feest van herkenning! Johnny de Rastaman leeft dus nog steeds en was zijn vrouw Maria er ook nog? Prachtig die zonsopgang bij de kratermeren en de wandeling naar beneden, ik ben weer helemaal even terug! Genieten hoor. Veel plezier allemaal!

Jenny 2017-08-10 08:17:19

Leuk om te lezen en jullie zo te volgen! Groetjes

Joke 2017-08-10 08:41:46

Natuurlijk een top ervaring!!👍👍en zo herkenbaar.Naar beneden vond ik ook heel bijzonder.

Wim 2017-08-10 09:56:51

Wat een super mooie foto's weer. En een fantastische omgeving jullie ,beleven mooie herinneringen zo. En de oudjes kunnen jullie wel bij houden.en Eloy ook alles goed. gr van ons

Yvonne 2017-08-10 10:07:19

Super leuk dat we zo jullie reis mee kunnen beleven

Petra 2017-08-10 11:00:32

Hahaha ja waren de jongens hard aan het werk😂 Gave foto's!

Dani 2017-08-10 11:05:06

Zie je zo'n slaapplek dwing je af in het hoogseizoen. Of mazzel moet je hebben :-)

Corina 2017-08-10 11:05:27

Goed bezig Trots op eloy💪

Eugie 2017-08-10 12:44:20

Ziet er top allemaal uit! Leuk om jullie reis zo ook een beetje mee te maken, lijkt me wel heel vermoeiend, maar ja ben ik al wat ouder dan jullie jonkies! Nog veel plezier, groetjes

Alie 2017-08-10 13:04:05

Het laatste verslag wat ik van jullie kan lezen. Ziet er allemaal schitterend uit. Wij vliegen a.s. maandag jullie richting op. Nog veel plezier daar en tot na de vakanties. Groet!!

Rick 2017-08-10 13:06:06

Ziet er allemaal weer prachtig uit, nog heel veel plezier doe de groeten aan alle. xxx

gre veken 2017-08-10 13:10:18

Prachtige natuur!!!

The Brittons 2017-08-10 13:35:32

Ziet er heel mooi uit , allemaal de groetjes.

Frans en Tiny 2017-08-10 14:46:37

Dan heb je echt mazzel met de slaapplaatsen bij elkaar. Gaat het goed met de (oudjes). Veel plezier verder. Gr.

J en J 2017-08-10 14:56:55

Weer gezellig zo,n verslag en mooie foto,s verder veel plezier .Gr.

Ger Korringa 2017-08-10 19:26:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.