De laatste dag is aangebroken 🥺

Mexico, Isla Mujeres

De laatste volle dag van onze reis.. super onwerkelijk! We besluiten voor het ontbijt al even op het strand te gaan kijken, zodat we het een keer zien zonder alle bootjes. Tja, nu zien we eigenlijk pas dat dit echt een heel mooi strand is.
De rest van de dag besteden we op het strand, met tussen de middag even een pauze van de zon. Dan eten we een paar taco’s op het centrale plein en laten ons testen (gelukkig weer negatief). Verder op het strand lekker boekje uitlezen, plonzen in het heldere water, serietje kijken.. en de laatste zonsondergang meepakken.
De beachclub achter ons draait super leuke muziek 🎶 We besluiten daar een dansje te gaan doen met onze blote voeten in het zand 🤗🤗 Heerlijk!!
Om 21u is de party ten einde en gaan we naar ons hotel. Na een vlugge douche kijken we elkaar aan en komen we tot de conclusie dat we geen zin meer hebben in een uitgebreide maaltijd. Typisch Mexicaans afsluiten met een paar taco’s bij de bar op de hoek 🌮

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mooie afronding! Het waren prachtige verslagen en avonturen. 😍Fijn dat jullie er ons steeds deelgenoot van hebben gemaakt! 👍We hebben heel erg genoten, maar zien ook uit naar het weerzien natuurlijk. 😘

Sissy 2021-08-13 16:32:11

Heerlijk nog zo’n dansje op blote voeten meepakken op de laatste dag! Blote voeten wilde haren jullie doen avonturen sparen ♥️

John & Resi 2021-08-14 09:36:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.