πŸŠπŸΌβ€β™€οΈ πŸ’¦ β˜€οΈ πŸ‘™ 🩳 πŸ•Ά

Egypte, Luxor City

Vandaag is dan echt onze laatste dag hier πŸ˜‰ Om dat zeker te hebben, ontbijten we ietsje eerder en lopen daarna op ons gemakje naar het busstation voor kaartjes. Op ons gemakje lopen we zowel op de heen- als terugweg verkeerd πŸ˜‘ Lekker in deze temperaturen πŸ˜‚ Terug in het hotel zelfde riedeltje als de afgelopen dagen: plekje aan het zwembad met uitzicht op de Nijl. En daar liggen we tot de zon ondergaat. Wat blijft dat mooi zeg! De rode zon die van de palmbomen aan de overkant van de Nijl diep zwarte silhouetten maakt 😍
Aan het eind van de middag bel ik met Rees. Als ik vertel dat we morgen naar de Rode zee gaan, heeft ze nog een tip voor een hotel. Okido, daar gaan we heen! Plannetje toch nog een beetje aangepast πŸ˜‡
Vanavond gaan we weer lekker eten bij Sofra, jammie! Genieten van het eten en verbazen over de wereldvreemde Fransman naast ons. Die is samen met zijn vriendin 30 minuten de kaart aan het bestuderen en loopt dan naar twee andere tafeltjes met Fransen om te vragen wat zij hebben. Uiteindelijk durft hij zelfs een beslissing te nemen πŸ˜‚πŸ˜‚ Tsja, wat de boer niet kent.... We wandelen (in één keer goed!) terug naar het hotel en maken onze tas klaar. Op naar de Rode Zee!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hihi dat is ook lastig zo’n Egyptische kaart πŸ˜‰ veel plezier in Sharm el Naga! β™₯️

Resi 2021-05-23 09:04:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.