Chillen aan het meer van Bacalar

Mexico, Bacalar

Als het goed is was dit onze laatste nachtelijke busrit. Toch wel vermoeiend weer, zeker als er een knul naast je zit die zijn muziek lekker via zijn telefoon afspeelt. Oké, als hij meezingt met de kerk liedjes is het dan wel weer best grappig 🀣.
Als we aankomen op onze bestemming blijft iedereen zitten. Wij dus ook… we verwachten eigenlijk dat we nog ergens anders moeten parkeren. Maar nee, op een beetje een schimmig plekje langs de weg zijn wij blijkbaar de enigen die er uit moeten πŸ˜…. Tas op de rug en dan een paar minuutjes lopen naar ons hotel. Gelukkig doet de gastvrouw snel open en kunnen we zonder gedoe naar de kamer. Het enige wat we krijgen is de sleutel en de tijd voor het ontbijt. Vorige keer dat we ergens in de nacht aankwamen konden we formulieren in gaan vullen. Ideaal dus dit!
‘s Ochtends pakken we een lekker ontbijtje mee en krijgen we uitleg over Bacalar van de heel erg lieve mevrouw van het hotel. We balen er zelfs een beetje van dat we hier maar een nacht blijven en zo weggaan naar een ander hotel dichterbij het centrum en het meer πŸ™Š. Daar settelen we ons in ons kleine kamertje maar gelukkig doet de airco het hier wel. Vannacht was het zonder airco enorm zweten πŸ₯΅. Daarna ploffen we neer langs het zwembad en maken we een plan voor de dagen hier. Voor lunch maken we gelijk gebruik van een van de tips van vanochtend: Kai Pez. Daar waren we aan toe: lekker eten en een pilsje! Ook pakken we een michelada: een typisch Mexicaans drankje. Een laagje tomatensap, pepersaus, een laagje zout rond de rand en nog wat saus (ofzo πŸ˜‚). Dit vul je aan met een koud pilsje en proost! Tomatensap is niet Maart haar ding dus die pakt de limoenversie, ook lekker πŸ˜‹. Als we zitten begint het opeens weer gigantisch te regenen. Wel even wennen die (plotselinge) regenbuien hier 🌧. Na een heerlijk pizza in de avond is het tijd voor een dutje 😴. Even bijslapen en dan nog 3 weekjes enorm genieten van de paradijselijke Mexicaanse kust!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Super chill als je geluk terecht kunt. Sweet memories van Bacalar 🀩 leuk om die fotos te zien!

Resi 2021-07-24 10:21:13

Hm, 🧐 tomatensap met bier… grr. Ik zou ook voor die met limoen gaan, Maart! πŸ˜‹ Maak je er eentje voor me, als jullie weer thuis zijn? 😊😘😘

Sissy 2021-07-24 14:54:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.