Makris Gialos & Xigia sulfur beach

Griekenland, Katastari

Op naar het noorden van het eiland vandaag! We hadden al ergens gelezen over een fotogenieke kraam waar ze verse sinaasappelsap verkopen en ineens komen we ‘m tegen. Toch maar even stoppen dan ☺️ We drinken een lekkere verse jus, genieten van het uitzicht en doen natuurlijk een fotoshoot 😜 Dan rijden we verder naar het eerste strandje van vandaag: Makris Gialos. Het ligt super mooi tussen de kliffen 😍 en het water is weer prachtig helder.
Na een paar uurtjes hebben we het wel gezien en gaan we door naar het tweede strandje dat eigenlijk ook meteen een ‘Spa’ is. Er komt namelijk sulfur uit de rotsen in het water gelopen en dan schijnt goed te zijn voor je huid. De rotte eieren lucht die erbij hoort, moet je wel ff voor lief nemen haha.
Xigia beach, zoals het heet, is echt prachtig! Wederom tussen de kliffen gelegen. Wel heel klein en mensen liggen best wel hutje mutje. Er zijn maar 5 parasols met ligbedjes en daar liggen nog best wat mensen omheen.. Terwijl we op het strand zitten te kletsen, zie ik ineens twee mensen weggaan. Hoppa, die bedjes zijn voor ons 😎 En de vieze lucht valt ook enorm mee.
Steeds meer mensen gaan weg en dan kunnen we echt genieten van deze bijzondere prachtige plek. Het water is een beetje melkachtig door de sulfur in het water, dat geeft een super mooi effect 😍
Er ligt een barretje bovenop de klif, maar je kunt ook beneden wat bestellen. En ze hebben iets heel handigs bedacht: een mandje aan een soort kabelbaantje waar de drankjes en hapjes mee naar beneden komen Hihi echt tof gedaan!
Uiteindelijk zijn we ‘s avonds de laatsten die weg gaan. Nog even wat mooie kiekjes maken en dan zeggen wij ook bye bye tegen dit strandje.
Op de terugweg kunnen we nog genieten van de mooie vergezichten. Wat een gaaf deel van het eiland!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

WAuw wat mooi!!🤗😎

Resi 2021-06-13 09:47:05

Idillysch, mét een SPA’tje, zonder tíc, met zóóó’zon !!

Charles, ook bisous van Gaby. 2021-06-13 12:10:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.