Vanmorgen zijn we om half 9 opgehaald en naar de haven gereden. We gingen op snorkeltour naar de An Thoi eilandjes op ongeveer 1,5 uur varen. Flinke golven en schuimkoppen op het water, daar zagen we ons zelf nog niet tegen op zwemmen. De kapitein vond het niet veilig en bracht ons naar een eilandje met een rotsachtige baai op het eilandje Hon Burom waar we onze snorkels opzette en het water in konden.
We waren met verschillende nationaliteiten aan boord en er werd raar opgekeken dat wij een snorkelmasker hebben, dat kennen ze blijkbaar niet? Het gaf ook meer voordeel in het wat onrustige water.
Het koraal en de vissen waren wel te zien, maar waren niet spectaculair.
Het zeewater was trouwens heerlijk warm. We vaarde nog naar May Rut Trong, waar we een strandje hadden en een poos konden blijven.
Daarna weer terug op de boot jumpen, bijna niet te doen met hoge golven vanaf de steiger.
We kregen een lunch aan boord en werden aan tafel gezet met 6 Koreaanse zussen en een zwager.
Eigenlijk was dat het figuurlijke hoogtepunt van de dag....
Wat een lieve grappige vrouwen!
Ze namen de hele tafel over en wij lieten ons graag door hen bedienen, We moesten van alles proeven en aten dit met stokjes. Heel gezellig!
Ongelooflijk wat de dames zelf naar binnen werkte!
Omdat het snorkelen klaar was, moest de make up worden bijgewerkt met witte dagcrème ( ze willen geen zon gebruinde tint) Roze wangetjes werden gemaakt met lippenstift. Kostelijk om te zien hoe belangrijk dit voor ze is. Maar dan wel met sokken aan teenslippers dragen???
Als laatste stop gingen we naar
May Rut Trong waar de Vingroup een waterpark heeft gebouwd. Het lijkt enigzins op Disney en heeft een luxe concept met hotels en shows.
We hadden totaal niet het gevoel in Vietnam te zijn!
Op het eiland is een Kabelbaan die naar het vaste land gaat. Deze Kabelbaan is met 8 kilometer de langste ter wereld. Het was dan ook een mooie rit om mee te maken boven de zee.
Al met al een zeer geslaagde dag!
Vanavond hebben we in het hotel gegeten, het was al laat. Een topdag, maar weinig puf nog voor een uitgebreid verslag,....
Tot morgen, welterusten!
Geschreven door Ingridmonique