Dag 12 Koh Pangan

Thailand, Thong Sala

Na ons dagje luieren waren we wel nieuwsgierig geworden naar dit tropische eiland. Er is hier geen openbaar vervoer en de taxi's zijn schaars en duur. Dus huren we een scooter, wat hier eigenlijk een motor is. Gelukkig heeft Mo haar rijbewijs hiervoor en kunnen we verzekerd op pad. Wel hebben we ons paspoort moeten achter laten, hmm geen fijn idee, maar we hadden geen keus.
De wegen zijn smal en vaak onverhard, Mo reed vol vertrouwen weg en we deden het op ons gemakkie. Je kunt het eiland niet helemaal rond, dus deden we vandaag de west kant. Het is overal erg rustig en komen langs prachtige baaien en stranden. Zelfs op de scooter is het bloedje heet en moesten we echt even afkoelen in een zee die we helemaal voor ons zelf hadden. Langs de bergen en jungle door het binnenland terug gereden naar onze bungalow, deze jonge oma het wel toe aan een kokosnootje!
We hebben nog lekker in het koude zwembadje gezeten, we zijn hier immers op het eiland om te luieren en hebben nog tijd genoeg om alles te ontdekken.....
Het enige waar we ons zorgen over maken is of er geen kokosnoten op ons neer vallen!

Vanavond in style op onze scootie uit eten geweest, lekker bij Milky Bay met een mooie zonsondergang was dit weer een heerlijke dag!

Nog even op de streetfoodmarket gekeken, zag er allemaal erg gezellig en lekker uit.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Wow wat mooi. Heerlijk even op de scooter (motor) alles verkennen Je paspoort inleveren is wel een dingetje.. nou lady's geniet heerlijk verder 🤩🤩😘

Jeannette 2023-05-18 16:40:50

Je kunt haast wel zeggen een eilandje voor jullie alleen. Maar weer prachtig om te zien. We wachten maar weer af op een nieuw verhaal. Dames genieten maar

Ida 2023-05-18 19:12:10

Keeps getting better en better over there 👌🏻wauw!

Diana 2023-05-18 19:52:52

Wederom enorm genieten van de prachtige foto's en het leuke reisverslag!! Wat zien jullie enorm veel moois!! Benblij dat het allemaal zo goed verloopt!! Hier ook alles oke!!geniet maar lekker!!😘😘😘

Coby 2023-05-18 20:47:24

Een heel ander plaatje dan waar jullie hiervoor zaten, althans qua natuur. En wat dapper dat jullie met z'n tweeën op een scooter kruipen om met zo'n ding over onverharde wegen en dan ook nog eens door de bergen te knorren. Ik doe het in m'n broek als ik er aan denk! Maar ja, je ziet zo wel wat. En wat jullie zien is geweldig!

Hennie 2023-05-19 09:13:51

Schitterende foto's. Wat een belevenis. Genieten zeg! Maar dat doen jullie zeker wel zo te zien

Els 2023-05-19 15:27:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.