Dag 12. Gili T

Indonesië, Lombok Utara

We genieten vol op van deze fijne plek en de luxe.
De badkamer is nog groter dan onze woonkamer thuis. Deze is buiten en zelfs als je doucht of op de plee zit, dan wordt je nog bruin!

We hebben op Bali zo'n 7 miljoen roephia gepind (420 euro) omdat er hier maar enkele pin apparaten zijn en deze eigenlijk altijd leeg zijn. Maar het geld wil niet echt op. Mo betaald 2 euro voor een pakje sigaretten en de avondmaaltijd voor ons 2 is rond de 20 euro. Het kan nog goedkoper. De night market op het strand is the place to be. Er zijn vele kraampjes met allemaal kleine hapjes waar je uit kan kiezen, een bord vol is rond de 2 euro. Het leven hier is goedkoop voor ons, maar er is veel armoede te zien onder de bevolking.

Op Bali is het geloof grotendeels Hindoeïsme. In de rest van Indonesië zijn de mensen overwegend Moslim, dus ook op de Gili's. waar de moskee 5 keer per dag oproept voor het gebed. Het eiland is niet groot, dus overal hoor je de stem uit de luidspreker.

De zee, ook zo’n item waar je zo niet uren over zou kunnen schrijven. Doorgaans klapt elke 7e golf met grof geweld het strand of tegen de rotsen op. Alsof het een zucht van verlichting is voor de golf en die aangeeft ‘hehe daar ben ik weer’. Dit is meestal ook de golf die hoog genoeg voor de board surfers is om zich staande op te kunnen houden.
Vanmorgen hebben we ons dan ook weer heerlijk aan en in de zee vermaakt. Helaas werd Mo gebeten door een zeeluis en dat was een pijnlijk maar vooral jeukend wondje. Ze was er daarna ook wel klaar mee, dus de rest van de middag zochten we verkoeling in ons zwembad, waar we zo genieten van de rust en de luxe.

Om 17 uur stapten we op de fiets om de zonsondergang te bekijken aan de West kant van het eiland. Vanaf de strandbedjes hadden we een mooi uitzicht en dronken we lekkere mocktails.
Een leuke sfeer op het strand met muziek en gezelligheid.
We aten bij Aston in het zand een pizza en pad thai. Daarna werd de film van Lion King vertoont op het strand. Gratis snacks en popcorn, zo gezellig!
Maar toen moesten we nog terug met de fiets door het donker...
Nergens verlichting natuurlijk, op sommige stukken was het klunen door de zandbak, maar we zijn weer "thuis"!

Weer een geslaagde dag!

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wat weer geweldig, en dan die prachtige foto's. Je kan wel reisboeken gaan schrijven Ingrid, zo mooi...geniet er nog maar lekker van..groetjes

Gea 2024-05-22 16:25:49

Wat relaxed zo een film te kijken

Jorica 2024-05-22 16:49:44

Hey dames,super!! ALLES!! Dacht dat de mooiste zonsondergang op Corfu was maar DEZE!!!!!! wat fantastisch!! En pad thai op gili! Dacht dat het typisch thais was!! En een luxe bioscoop!! Wat een ervaring! Wel heel gezellig!! Tot morgen meiden!! Nog 1 of 2 nachtjes daar?? Dikke😘😘😘

Coby 2024-05-22 21:04:12

Prachtig verhaal weer. Wat een schitterende vakantie.

Hennie 2024-05-23 08:36:34

Wat doen jullie veel leuke dingen, gaaf hoor. Echt leuk om zo met jullie mee te kunnen genieten.

Mathilde 2024-05-26 19:46:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.