Bezoekje aan Arnhem

Nederland, Apeldoorn

Vandaag brengen we een bezoekje aan Arnhem. Maar voordat we vertrekken moet de wielrenfiets van Ton uit de auto. Tja, en waar stal je die veilig en op slot? Juist ja: In onze cabine met privé-sanitair 😂.

We parkeren de auto bij de P+R Gelredome, maar dat betekent dat we met het openbaar vervoer naar het centrum gaan dus moeten we mondkapjes op ( die we gelukkig hebben meegenomen).

In het centrum van Arnhem blijkt dat we niet de enigen waren die dit van plan waren: het is best druk, en voor veel winkels staat een flinke rij wachtenden buiten op straat vanwege het deurbeleid ivm Corona. Het lijkt vaak de Efteling wel!

Rijen T-shirts bedrukt met opbeurende teksten en het 'Ernems hert' sieren sinds vorige maand de winkelstraten van de Arnhemse binnenstad. Eigenlijk om iedereen even een hart onder de riem te steken in deze moeilijke tijden.
Onder een groot rood hart staan de hashtags: alleen samen, hart nodig, hou vol en Ernems hert. Mensen vinden het leuk, en het centrum fleurt ervan op. De honderden t-shirts zijn door het hele centrum opgehangen.

Uiteindelijk ronden we onze middag af met een heerlijk biertje en een portie bitterballen. Lekker!!!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.