Strand! Op camping La Mèr

Frankrijk, Merville-Franceville-Plage

Vorig jaar hebben we een paar heerlijke strand-dagen beleefd op een camping vlakbij Merville Franceville-Plage, dus hebben we besloten om hier weer naartoe te gaan en dus verkassen we ditmaal zo'n 150 km Noordelijker.

Helaas bleek de camping van vorig jaar vol te zijn. Een andere bleek niet helemaal wat wij zochten waardoor we uiteindelijk zijn terechtgekomen op een camping die slechts 200 meter van onze camping van vorig jaar is verwijderd: Camping La Plage. Er zijn grote ruime plaatsen, hij ligt op fietsafstand van een dorp, er zijn géén huur-accomodaties, is niet te druk én bovenal: Hij ligt direct aan zee!
Love it ;)

De camping ligt aan de baai van de Seine, en het strand is breed, en lekker rustig. Behalve dat hier ontzettend veel grote schelpen op het strand aanspoelen en voor het oprapen liggen, doet het een beetje aan onze Zeeuwse stranden denken. In plaats van de grote containerschepen zie je hier echter vissersboten, en soms een groot cruiseschip. Niet slecht dus :)

Hoewel het vandaag bewolkt is, is de temperatuur met 22°C nog best aangenaam. Op het strand is het windstil, dus we besluiten ter plekke om lekker ( romantisch!) op het strand te gaan borrelen.

Een paar minuten later togen we, gewapend met o.a. een fles pastis, kartonnen bekertjes ( want geen plastic) gevuld met plakjes worst en nootjes en een mini-tafeltje om in het zand te steken, naar het strand. Klaar voor onze eigen mini-beachparty!

Zon of géén zon: wij creëren ons eigen feestje wel!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

weer een mooi plekje gevonden.Gezellig zo met je prikfafeltje en je drankje.Goed hoor.geniet maar.

Oma Huijbregts 2019-07-18 22:38:49

We zijn weer in de lucht, leuk om weer mee te lezen ! :-)

tuur en hel 2019-07-18 22:48:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.