Fietstocht(je) op 1e Paasdag / Pamplona

Spanje, Valle de Egüés/Eguesibar

Laat uit bed...
Geen hanengekraai of hondegeblaf.
Na wat eten en een koffie gaan we een stukje fietsen over de Via Verde met het idee om bij terugkomst in het centrum een hapje te eten. Helaas... alles is nu op afspraak en buiten puilen de terrassen uit. Ondanks de kou.
We fietsen langs de kathedraal wanneer Sophia ontdekt dat haar voorband zacht is geworden.
Snel naar de camper dus die gelukkig dichtbij staat.
We eten ragout met toast, koffie na en rijden dan naar Pamplona.
Er zijn nog enkele plekken vrij. Veel Spaanse campers maken gebruik van de loosplek. Die zullen morgen moeten werken denken we.
We besluiten om in de camper te eten. We hebben geen zin in een nat pak. De spaghetti carbonara smaakt ons goed.
Voordeel voor mij is dat ik de F1 live kan kijken. Max helaas maar 2e.
Een kop koffie en glaasje wijn met op de achtergrond een podcast ronden deze dag af.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wel mooie wolkenluchten op de foto's!

de Bloois Jan 2025-04-20 21:27:03

Ha ha ik zag de bekende stier! Het eerste wat zagen als we Spanje binnen reden! De kinderen werden altijd dol!!

Sera 2025-04-21 07:56:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.