Ontbijt en entsorgen.
Alles dichtbij en gratis maar wel wat gedateerd.
Rustige nacht geweest met 3 campers.
Om 11:00 arriveren we op de CP Sante Christina D'Aro.
5 ruime plekken.
Hier hadden we ook kunnen entsorgen. Gratis incl. stroom.
De zon schijnt, mooi weer om het op een na laatste stukje Via Verde te gaan fietsen van Girona naar Santa Feliu de Gruixols. Dan hebben we deze 100 % gehad.
We lunchen onderweg nog een keertje buiten op een terras nabij het strand en de haven.
Bij terugkomst moet er wat lucht bij in de achterband van Sophia's fiets. Ze gaan weer in de camper voor vannacht.
Daarna genieten we van een kop koffie achter het glas met de schuifpui open.
Beide fietsaccu's gaan weer aan de lader na 20 km want morgen hebben we ze weer nodig. Zo niet liggen ze vol al klaar achter in de camper.
Een tamelijk jong NL stel komt vragen of we de camper willen op schuiven want dan proberen hun om er tussen te wringen. Helaas, er zijn 5 plekken en wij staan op nr. 5 en gaan niet 30 cm van onze buren of een hek staan, zo werkt camperen niet denk ik.
Er is meer dan voldoende plek op de naastgelegen parking.
Om half 7 gaat ook ons kleine elektrische kacheltje (450/520 watt) dat we van Malcolm hebben gekregen aan.
Best aangenaam en voldoende voor onder de tafel.
Als avondmaaltijd eten we aspergesoep "a la Sophia" met toast brood. Jammie !!!
Geschreven door Genot.op.pad