Litoměřice

Tsjechië, Litoměřice

Bij vertrek eerst bij de buurman Kaufland inkopen gedaan en tegenover de camping getankt voor
€ 0,94,6 per liter.
Om 13:30 aangekomen op Autokemp Slavoj aan de Elbe bij Litoměřice. We hebben nog net een beetje zicht op de Elbe. Het is hier nog redelijk bezet. Vandaag weer prima weer en we hebben wat schaduw van een eikenboom die niet al te groot is.
Op het terras schenkt men o.a. Budweiser en heeft men de menukaart in vele talen waaronder Nederlands.
Om 15:30 een drinksky terrasi (goeie pot bier) en net voor we gaan wil onze Deense buurman John dat we een Underberg met hem drinken ter nagedachtenis aan zijn hond die hij vandaag heeft moeten laten inslapen. Sophia maakt pasta Bolognaise als diner.
Daarna nog een drankje in het restaurant.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.