Mértola / Corte do Pinto / Mine de Sao Domingos

Portugal, Corte do Pinto

Ondanks dat we graag hadden willen uitslapen toch door de klappende deuren en luiken van campers om ons heen en andere omgevingsgeluiden op tijd opgestaan.
Na de koffie op pad naar Corte do Pinto waar we de oude koper mijnen willen gaan bezoeken. We staan op een werkelijk mooie CP aan recreatie water. Behalve vuilnisbakken zijn de voorzieningen in het dorpje.
We proberen voor het eerst of we middels ons steigertje van binnenuit bij het zonnepaneel kunnen komen. Dat lukt net door het dakluik. Gottegot wat is het zonnepaneel smerig. Met het borstelsysteem dat Theo voor zijn verjaardag van Nellie en Jan had maken we het schoon. 7 weken vuil en stof zijn er nu weer af dus dat scheelt vast in opbrengst.
Na de siësta gaan we fietsende de omgeving verkennen. We bezoeken de verlaten oude koper en zilvermijn. Daarna nog wat gedronken bij cafe Millenium. 4 cafe Americano voor € 2,80.
Weer terug bij de camper maakt Sophia een profisorische derialeur beschermer en we zetten de fietsjes aan de wielvelg rechts achter vast. Vandaag was het iets minder warm maar toch wel aangenaam weer.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Waar zo’n borstel al niet goed voor is! Goed bezig!

Jan de Bloois 2020-02-25 21:43:45

Betekent anders wel fysieke inspanning tijdens 21 graden.

Genot.op.pad 2020-02-26 14:25:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.