Weer een dagje wachten.... op de CP.

Frankrijk, Remiremont

Vandaag op tijd op in de hoop dat de garage zal bellen.
Helaas... om 12:00 nog niets gehoord en ze hebben tot 14:00 pauze.
We pakken de fietsen en rijden een stuk groene route o.a. langs de Moezel.
Op de terugweg toch maar langs de garage... daar verteld dat ik nog maar voor 2 dagen medicijnen heb.
De monteur schaamt zich dat het onderdeel er nog niet is en maakt een afspraak voor morgenochtend 9:00 en verwacht dat we om 11:30 om weg zijn.
We gaan bij Cora wat boodschappen doen voor de komende dagen en in de cafetaria daar nemen we een ijsje en goede koffie. (2 x voor € 2,70)
Daarna naar de camper want Sophia heeft nogal last van haar rug. We zetten daarom de camper op de keggen om zo vlak mogelijk te staan. Voor de rest van de dag rust want morgen is het zittende wachten en daarna zittende rijden en proberen om wat kilometers te maken.
Het koken is vandaag goeddeels de taak van Theo met hulp van Sophia aan tafel.
We eten vandaag een lekker varkenslapje, boontjes, artisjokken en gebakken aardappeltjs met een koffie en een pastel de nata na.
We ruimen de boel zoveel mogelijk op zodat we morgen niet veel meer hoeven te doen voor vertrek naar de garage.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hopelijk is de ellende gauw voorbij. En heb je op tijd nieuwe medicijnen. Goede reis verder.

Jan de Bloois 2023-04-06 20:03:56

If you need more medication just go to the pharmacy and they will normally be able to give you some, i think, if you have your prescription from the Netherlands. Hope it gets fixed tomorrow, love to Sofia and hope her Back is feeling better.

edwards.reizen 2023-04-07 15:10:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.