Vanmorgen wakker geworden van allemaal pratende mensen die langs de camper liepen. Vlug opgestaan om te kijken. Ze hebben karretjes met dikke banden bij met manden en korven er op, soort harken en emmers. Ze gaan het laagtij gedeelte op voor oesters of zo. Helaas duurt het te lang voor ze terug zijn. Als ons ontbijt op is en de camper verzorgt zijn ze nog niet terug en zien we ze in de verte scharrelen.
We gaan op weg naar Santiago de Compostela en onderweg lassen we een koffie pauze in en doen we boodschappen. Om 14:30 zijn we op de camperplaats bij het schelpvormige gebouw en zien we tussen de bomen het semenarie.
Helaas niet de kathedraal. We proberen uit te vinden of het te lopen of fietsen is maar dat blijkt moeilijk.
We gaan morgen kijken hoever we met de camper kunnen komen in het centrum. Het zou jammer zijn als we de rustplaats van de Apostel HH Jacobus niet bereiken nu we hier zijn.
s'Avonds wordt het guur weer, brrrr
Geschreven door Genot.op.pad