Bad Düben

Duitsland, Bad Düben

Vandaag met de fiets in en rond Bad Düben een tochtje gemaakt met een stop bij een Grieks terras. Daar ieder een 0,5 L bier genomen , € 9,- ff aftikken. En dan maar klagen dat Tsjechië zo duur (€ 3,20 voor het zelfde) aan het worden is. De coronacrisis kost de consument, ons dus, de lol van het leven.
Verder in de schaduw naast de camper gezeten want de (nog gratis) zon zet haar/zijn beste beentje voor.
Wat op deze CP opvalt is dat vooral jongeren de grote parking vrijlaten en wel op 1 van de 4 camperplekken gaan staan. Het zullen wel beginnende chauffeurs zijn, de campervakken zijn immers wat breder en langer.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Het is niet leuk meer, die prijzen in de horeca. Ze prijzen zich geheel uit de markt.

de Bloois Jan 2022-06-22 20:41:26
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.