Canet de Berenguer markt / Tordera

Spanje, Tordera

Natte nacht geweest.
Bij het openen van de gordijnen zie ik dat de straat opzij en voor ons afgesloten vooreen grote markt.
Uiteraard lopen we daar overheen.
Na een kop koffie rijden we op de N340 verder noordwaarts met de Middellandse zee aan de rechterkant.
We rijden door de Ebro delta.
Na een lunchstop neemt Theo het over en gaan we over de snelweg omdat we om de stad Barcelona heen willen. Net daarvoor begint de drukte tot een eind na Barcelona. Tot aan Tordera blijft het autoweg.
CP Tordera is bij een recreatiegebied en heeft loos mogelijkheid en 2 containers.
Na ons komt er nog een franse camper.
We eten carbonaadjes, puree met boontjes. Koffie na.
Dan nog een Verano blanco met een knabbeltje, wat tv en de dag is weer om.

Susan belde dat de Kangoo voor € 482,- weer door de APK mag, z'n 21e jaar in !!!
4 nieuwe banden, wat rubber hoezen en ruitenwissers.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hier ook een paar natte dagen gehad, en er komen er nog meer. Diverse overstromingen in Frankrijk en België. De luchten zien er bij jullie mooi uit! Die Kangoo van jullie is een volhoudertje! Prettige avond, er morgen weer een goede reis.

Jan de Bloois 2023-11-09 20:28:24
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.