Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
Vandaag een rustdag op de CP in Nørre Snede. Sophia voldoet aan haar haakaanverplichtingen. Verder lekker bij de camper in het zonnetje met een hapje, knabbeltje en drankje. Wat lezen, buurten en mobielen. Op tijd wijnen, wijnen, wijnen. 'S-avonds maakt Sophia nasi met gebakken ei en balletjes in sate saus. Koffie na. Daarna nog een afzakkertje en de dag is om.
Een zeer wel bestede dag! Je vergeet nog te vermelden dat we de voorruit van onze camper hebben schoongemaakt!
Jan de Bloois 2023-06-01 21:47:16
Sorry....
Genot.op.pad 2023-06-01 22:19:25
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.