Sleetjes in de duinen

Vietnam, Phan Thiết

Vandaag weer een niet heel lang en spannend verhaal, maar we hebben eigenlijk de hele dag lopen chillen aan het strand .

Bo begon haar ochtend met een stukje hardlopen langs het strand. Zodra je het strand van het resort afloopt zie en ruik je een groot verschil. Zoveel plastic op het strand maar ook in het water, zonde!

Milo was druk aan het voetballen en Liam was druk op het strand in de weer op zoek naar schelpen en krabbetjes. Hij had er zelfs een gevangen die wij eerst uitgebreid hebben bekeken voor hij hem weer keurig terugbracht naar zijn plekje in het water.
We hebben nog gezellig een drankje gedronken aan de poolbar bij het tweede zwembad en met elkaar de hele reis doorgenomen, wie vond wat en waar het leukste etc. Dan besef je ook direct weer hoeveel we hebben beleeft de afgelopen drie weken.

Einde van de middag zijn wij naar de Rode zand duinen gegaan die zich op 2 minuten lopen van ons resort bevinden. De duinen zijn een fascinerend fenomeen gecreëerd door de winden die van en naar de oceaan komen en worden vergeleken met een kleine woestijn.
Omdat het bijna zonsondergang is vormt de laagstaande zon een prachtig contrast met het “rode” zand.

Ter plekke kun je van de locals sleetjes huren voor omgerekend €1. De sleetjes zijn een soort plastic vouwbare stroken met touwtjes om te sturen, die ze waxen zodat je zo rap mogelijk de duinen af kunt glijden. De jongens vermaken zich hier geweldig mee en ze gaan steeds harder en hoger van de duinen af. Soms worden ze lichtelijk gelanceerd over een onzichtbaar zandheuveltje of rollen ze om of doen ze koppeltje duik voorover. Alles maar dan ook alles zit onder het rode zand, maar dat mag de pret niet drukken. Na een klein uurtje te hebben geraced en te hebben gegleden keren wij terug naar ons resort om te douchen en te gaan eten.

Met Bo haar oor gaat het goed! Alleen af en toe wat misselijk van de medicatie, nog een paar dagen en dan is ze klaar met kuur:)

Wat een dag weer 🙌🏻

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Wat een heerlijke dag weer! En morgen met heel veel mooie ervaringen en herinneringen weer naar huis. Fijn dat Bo haar oor weer goed is. Hopelijk de misselijkheid ook gauw over.

Jolanda 2024-08-17 17:47:26

Een mooie afsluiting van jullie vakantie! Morgen naar huis. Dat wordt afkicken denk ik Fijne vlucht

Josien 2024-08-17 18:11:00

Wat een bijzondere vakantie,, mooie herinneringen en verhalen 👍🏼😍. Goede vlucht ✈️ terug gewenst .

Lodewijk en Anneke 2024-08-17 19:52:41

👍

Olly 2024-08-17 21:42:54

Wat een schitterende foto’s weer en ondanks maximaal chillen wat jullie doen toch ook lekker actief. Fijn dat je oor beter gaat Bo, hopelijk geen last voor de terugvlucht.

Annaloes 2024-08-17 23:37:22

Wat hebben jullie veel beleefd deze weken. Veel herinneringen gemaakt. . Goede terugreis.

Jos en Willy 2024-08-18 09:24:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.