Lekker uitgeslapen en daarna even wat gesport. Bo ging hardlopen maar raakte de weg kwijt ( zoals iedere vakantie….. )Liam moest haar met live locaties via de IPhone vertellen hoe ver ze van ons huisje weg was en hoe ze weer thuis moest komen.
Daarna heerlijk buiten ontbeten, uiteraard mocht Oscar de kat niet ontbreken. Door naar het zwembad, Liam en Milo non stop in het water om te snorkelen, balletje gooien en er moest natuurlijk ook de nodige Lego Tik Tok en Insta content geschoten worden, het lijkt bijna op werken.
Milo kon de kans niet voorbij laten gaan om te poseren op zijn favoriete scooter, de rode Vespa.
Tussendoor nog even lunchen op een bankje voor ons huisje en snel weer terug naar het zwembad. Begin van de avond richting Vinci gegaan. Het geboortedorp van Leonardo da Vinci ( Leonardo van Vinci ) waar ze duidelijk zeer trots zijn op deze bekendheid. Overal was de Mona Lisa terug te zien en bijna elk straatje, plein of restaurantje heeft wel een verwijzing naar hem. Kaarsjes gebrand in de kerk bovenop de heuvel en een leuk restaurantje gevonden, waar alleen gewerkt wordt met lokale streekproducten. Fantastisch gegeten ( alweer ) en een super gezellige gastvrouw. Nog even een ijsje als toetje en terug naar huis.
Auto ingepakt en maar weer aan de wijn, morgen naar Umbrië
Geschreven door DeGjaltemaatjesOnTour