Geschreven door Corlinda
Fijn zeg zo'n laatste dag in Canada in de natuur. En voor je het weet is de Canadese week weer voorbij. Alvast een goede verdere reis naar New York gewenst.
Rosa-Nienke 2017-12-02 07:40:12
Weer prachtige foto’s en natuurlijk ook je beschrijving van de dag. Alweer 1 week voorbij en nu op naar New York, een totaal andere wereld. Kan niet wachten op je verslag. Goede vlucht!
Joke 2017-12-02 07:55:02
Wouwiee wat een mooie natuur daar in Canada. En die lucht vind ik ook heel mooi. Wat een grappige stoelen in dat restaurant. Dit was alweer de laatste dag in Canada wat gaat dat snel zeg. Heelllll veellll plezier in New York het komt vast wel goed -xxx-Iris💓😘❤️🌈😻
Iris 2017-12-02 09:05:00
Wanneer gaan we emigreren, Trea? Wat een mooi land!😘
Frans 2017-12-02 10:26:04
Nog krekt oo de valreep dit laatste verslag van gisteren gelezen, die waterfall prachtig komt mij niet bekend voor vooral die wandeling daar. Er is ook zoveel te zien in Canada wat een uitgestrektheid daar jullie hebben deze week veel km gemaakt Teade en Aileen hebben alkes weer uit de kast gehaald om jullie overal wat mogelijk was naar toe te nemen. Niets was teveel, tige tank lieve fam. Je heet niet voor niets Wiersma hé. Dames maar snel douchen en de kleren aan. is alles al in gepakt? Wens jullie een goede vlucht toe en heel veel mooie dagen in New York. Corlinda succes moarn mei je loop. Ik volg je verder oo het bloq. Dikke fryske tût voor jimme. Mem/ Jetty
Mem Jetty 2017-12-02 15:03:15
Zal nog even als bewijs een foto opsturen. Tût Mem
Mem Jetyy 2017-12-02 15:06:18
Schitterende foto’s weer, wat genieten jullie toch. Een heel goede vlucht naar New York, gezonde landing en meissie veel succes met je run, wat een belevenis om zo iets te doen. Ik heb tweemaal de Aloharun in Hawaii gedaan, ook leuk maar New York is toch wel heel zeldzaam. Veel plezier en dikke tût.
Betty en Bernard. 2017-12-02 16:09:27