Dag 7

Sri Lanka, Naginathivu Island

Vanmorgen zijn we om half negen vertrokken.

Eerst zijn we naar Nagadeepa op het eiland boven Jaffna gegaan. We zaten als sardientjes in een blik op de boot. Iedereen moest een zwemvest aan. Echt overal waren er mensen in en op de boot. Er stonden zelfs brommers op de boot. Hilarisch om te zien hoe ze eraf gehaald werden. Voordat we terug gingen zagen we zelfs een veerbootje binnenkomen met een tuktuk erop.

We zijn eerst met een "taxi" met open laadbak waar wij in moesten zitten naar een boeddhistische tempel gegaan. Toen we weer terug gingen met dezelfde wagen moesten Roshan en Ronald hem eerst aanduwen.

Hierna zijn we naar een hindoeïstische tempel gegaan. Toen we om de tempel heen liepen kwamen we een familie tegen die graag met ons op de foto wilden. Er zijn allerlei foto's met meerdere telefoons en camera's gemaakt . We hebben telefoonnummers uitgewisseld zodat we de foto's konden versturen via WhatsApp.

Na het eiland zijn we weer een eindje gaan rijden eerst naar een badhuis met heilig water.
En toen naar tempel in verbouwing en wie kwamen we daar weer tegen? Onze foto familie.

Toen we weer in het hotel waren kreeg ik een sms met de vraag of ze het adres van ons hotel mochten. Ze zijn nog even bij ons gekomen om verder te kletsen. Ondertussen zijn we al bij Luxmy thuis in de regio van Colombo uitgenodigd. Hier zitten we de laatste dagen in de buurt. We gaan vast wel op hun aanbod in.

Het eten was vandaag voor mij aangepast. Het was nu een klein beetje pittig maar goed te doen. Het smaakte lekker.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Ja nu weer in een ander gebied waar Hindoïsme Is, leuk om met een bootje zo te varen maar veel luxe is het nu niet, je komt vast ook niet veel toeristen tegen. Zag dat Ronald ook nog moest duwen, en dat met de warmte. Hier word toch ook weer geoffert? De foto met die hoge opgestapelde hout vind ik geweldig. Het id zo mooi dat jullie zo midden daar in die bevolking zitten. En dan morgen weer naar een ander hotel. Lief dat je me steeds ook nog oproept per face time. Zo ben je toch steeds nog wat dicht bij me. Ik zeg nu maar Oant Moarn as je tenminste wifi daar hebt. Zal proberen even contakt met Berber te krijgen. Knuffel van Mem

Mem 2017-04-11 18:21:35

Dat is geen hout mem. Dat zijn kokosnoten. En de eerste twee foto's dat zijn vissers. Heb je die man op de fiets met die grote trossen bananen ook gezien.

Corlinda 2017-04-11 19:20:50

Had het op mijn ipad al ontdekt

Mem 2017-04-11 20:03:24

Wat een fantastische foto's. Ik zit hier nu al te stuiteren van de indrukken hoe moet het wel niet voor jullie zijn. Ben zo ontzettend blij voor jullie 3.

Rosa-nienke 2017-04-11 20:07:38

Wat een kleuren , prachtig ! We genieten ook mee .

Tineke de Groot 2017-04-11 20:25:55

Mooi truck mooie fotos ja op iedere hoek plaats wel een offer plaats of gebeds plaats mooie plaatjes kram

Je zwager 2017-04-11 20:56:15

Wat een kleurrijk land is het toch, het is echt genieten van je verslag en zeker de foto's. We kunnen nog wat leren van het stapelen op alles wat rijd. Geniet lekker verder en ik geniet met jullie mee.

Joke 2017-04-12 08:05:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.