Vanmorgen hebben we om half negen ontbeten.
Om tien uur zijn we de deur uitgegaan.
Bij de Wal-Mart zit een nail en spa shop. Aileen en Trea hebben een manicure en pedicure gedaan. Trea was helemaal verrast dat ze een mannelijke pedicure had. Een man die haar nagels ging lakken. Het was alleen jammer dat ze elkaar niet konden verstaan. Ik heb een pedicure behandeling gedaan. En Aileen en ik hebben onze wenkbrauwen laten doen. Toen de vrouw die mijn voeten deed vroeg of ik dit wel vaker liet doen, was ze zeer verbaasd toen ik zei dat dit zeker tien jaar geleden is. Tja ik ben geen meisje meisje.
Hierna hebben we nog snel boodschappen gedaan bij de Costco (een enorme supermarkt waar alles groot is). Ik blijf het leuk vinden dat de melk hier in zakken zit. Hier zijn Trea en ik met onze grote knuffel vriend op de foto gegaan. Het was nog een hele toestand om hem uit zijn "hok" te bevrijden.
Toen we thuis kwamen zijn Teade en Aileen snel naar de tandarts gegaan. Trea en ik hebben het eten gedaan (een chicken pie in de oven geschoven) en de was opgehangen.
Na het eten zijn we naar Ron en Lillian gegaan om te helpen met het tappen van de maple syrup. Ron en Lillian hebben een maple syrup farm: Golden Treats R-LIL Maple Sweets. We hebben 37 liter maple syrup getapt in allerlei verschillende flessen. De glazen flessen hadden de vorm van hockeyspelers, sneeuw vlokken, gingerbread man, maple leaf, kerstelf, kerstboom, klein huisje, wijnvat en nog meer.
Trea heeft de meeste flesjes getapt en ik heb er een paar gedaan. Na het tappen heb ik op de meeste flesjes een dop gedraaid. Daarna moesten ze even op de zijkant liggen zodat de dop vacuüm kan trekken. Het was erg leuk om te doen. We hebben allebei natuurlijk een fles maple syrup gekocht.
Toen we klaar waren hebben we nog even wat gedronken in het huis. Lillian heeft een prachtige oude stoof in haar keuken staan. Hij werkt op hout. Ze kookt er de hele winter op.
Op de terugweg kwamen we langs een huis dat al helemaal in kerstsfeer versierd was.
Toen we thuis kwamen ben ik verrast door Melanie. Ze heeft mij op mijn verjaardag echt verwend. Ze had onder andere een sportbroek voor mij gekocht maar deze was te klein. Nu had de lieverd een nieuwe gekocht en deze aan mijn slaapkamerdeur gehangen. Ik heb nu een prachtige sportbroek die perfect past. Bedankt lieve Melanie.
Geschreven door Corlinda