Laatste dag Spanje

Spanje, Peligros

Vanmorgen voor het eerst uitgeslapen. Helaas zat het hotel vol met Chinezen die daar heel anders over dachten. Dus om half acht toch maar opgestaan en naar de ontbijtzaal gegaan. Na het ontbijt de stad in en eerst naar een koffietentje gezocht (koffie in de Spaanse hotels is niet lekker... in een cafetaria daarentegen wel)

Na de koffie nog even wat door de stad gelopen en om half één gingen we segway rijden. Erg leuk om te doen en een stuk minder vermoeiend dan lopen. De tocht kwam langs de wat minder toeristische plekken en duurde ongeveer twee uur. Hierna zijn we een hapje gaan eten, toch ook nog even koffie gaan drinken en toen terug naar het hotel.

Bij de supermarkt wat te eten gehaald en om kwart voor zeven weer de auto in om naar het Alhambra te gaan voor ons avond bezoek. Helaas waren er twee ongelukken gebeurd op de snelweg zodat we ons tijdslot van acht uur niet haalden.
Uiteindelijk kwamen we om kwart voor negen aan en konden we gelukkig nog wel naar binnen. Een geluk bij een ongeluk was dat we hierdoor met veel minder mensen in het Nasrid Palace waren en hierdoor konden we er hele mooie foto's maken.

Rond tien uur waren we weer terug in het hotel waar we nog een drankje hebben genomen en daarna naar bed. De wekker gaat tenslotte al weer om half zes.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.