Dag 7. Naar italië

Italië, Laives

Kilometers: 1858,4

Weer: veel zon. Rond de 30 graden

Gisteravond uit eten geweest bijngasthof Neuner om Imst. Een wienerschnitzel gegeten.
Vanmorgen naar het pitztal gereden om naar dePitztaler gletscher te gaan. Aan het einde van het dal met de kabelbaan naar boven en daar een mooi bergmeer bezocht.
Na 2 uur weer naar beneden om naar hoch-imst te gaan waar de grootse roddelbaan van de wereld is. Eerst moesten we met een stoeltjeslift naar boven. Dat duurde ongeveer 20 minuten. Daar aangekomen bleek dat de rugzak niet me de rodel in mocht. Dus die ging alleen met de stoeltjeslift weer mee naar beneden. Wij gingen wel met de rodel en na 46 bochten werden we weer herenigd met de rugzak. Hierna gingen we naar het ötztal. Hier wilden we een camping zoeken, alleen bleek er de dag erna een fietstocht te zijn in het dal en was het totaal afgesloten voor wegverkeer. Hierdoor waren we genoodzaakt om door te rijden naar Italië. In Merano was wel een camping te vinden, alleen was deze vol en moesten we door naar bolzano om om half zeven op de camping aan te komen.-

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.