Zondag rustdag. Vandaag doen we echt niets. We slapen lang uit en zoeken nadien een plek vlakbij het hotel om te lezen. We vinden een fijn plekje onder een oude olijfboom aan de relicten van een klein Grieks amfitheater. Hier aan de Lycische kust waren er al Grieken vanaf de zevende eeuw voor Christus, maar vooral de Lyciers hebben hier lang gewoond.
Na de middag doet Herman een middagdutje terwijl ik de reis verder uitstippel, dat was er immers niet meer van gekomen voor ons vertrek.
In de vooravond zitten we voor een apero aan het zwembad van het hotel. Even later gaan we op zoek naar een plek om te eten en struinen we wat rond in Kas. Het is ook een zeer toeristisch kuststadje, de sfeer is te vergelijken met 'Den Haan'. Zeker drie vierde van de toeristen is wel Turks, net als in Cappadocie.
Voor we gaan slapen wandelen we nog even aan het water en kijken naar de boten.
Einde in een schommelstoel aan het hotel.
Geschreven door Midlifetravels