Na veel getreuzel vertrekken we tegen de middag naar onze bestemming. We rijden over Bergen, en dan richting Le Havre. Terwijl alle liedjes van de Beatels op staan, verslinden we de kilometers.
Om 19.00 zien we de puntige berg opdagen in de verte. We zijn er bijna.
Via een code geraken we met de auto in de afgeschermde zone, waar ons hotel staat. We checken in en gaan direct in het hotel-restaurant eten. Tussen twee bussen Japanners in, worden we snel bediend.
Nadien wandelen we naar de berg die vlak bij staat te pronken. Twee kilometer tussen het gras met vele vogels aan het kwinkelieren. We stappen onder twee indrukwekkende poorten het dorpje in en beklimmen via de hoofdstraat de berg tot aan de abdij. Machtig. We wanen ons in Minas Tirith of King's Landing!
We verkennen nog wat kleine straatjes en nemen dan de shuttle bus naar het hotel. We zetten de wekker om morgen voor de grootste drukte de abdij te bezoeken.
Geschreven door Midlifetravels