Rondstruinen in Hanoi, Old Quarters

Vietnam, Hanoi

Om acht uur plaatselijke tijd komen we uitgeput toe in ons hotel. Het is een klein hotel midden in de oude wijk van Hanoi. We eten nog vlug een ontbijt met veel verse vruchten: ananas, watermeloen en drakenvrucht (wit met zwarte puntjes) en duiken daarna ons bed in. We slapen tot de middag.
In de namiddag verkennen we Hanoi te voet. We stappen rond het centrale meer Hoan Kiem en kijken onze ogen uit in de oude straatjes. Overal brommers, winkeltjes, straatventers. Tussen de oude bomen met lange wortels hangen de electriciteitsdraden bij bosjes.
We moeten nog wat aanpassen aan het warme weer, dertig graden en quasi 100% luchtvochtigheid. Tussendoor twee korte regenvlagen, want het regenseizoen is nog niet over. Dan gewoon even de paraplu open.
Na een tussenstop in het hotel gaan we dichtbij lekker eten. Nadien nog even langs de avondmarkt en dan vroeg bed in.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ziet er leuk uit al. Geen idee wat al dat fruit moet voorstellen in dat winkeltje maar het ziet er allemaal zeer tof uit. Wat zijn al die mensen die daar aan het water zitten op die plastic stoeltjes aan het doen? Is dat een soort terrasje ofzo?

Jozef & Mafer 2018-09-01 20:32:58

Die waren naar de voetbal aan het zien. Ik dacht dat ik al veel fruit kende, maar weet ook niet wat dit allemaal is...

Ruth 2018-09-02 03:22:30

Aan het water was inderdaad gewoon een terrasje. Bijna overal zitten ze op die lage stoeltjes.

Ruth 2018-09-02 04:43:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.