De laatste dag alweer

Thailand, Choeng Mon

De laatste dag van onze reis is aangebroken. Een dag waarop we, liggend op het strand/bij het zwembad, terugkijken op een geslaagde vakantie. Wat hebben we deze drie weken veel gezien en veel gedaan.
Wat is Thailand een fijn land om in te zijn. Zoveel te zien, te doen en overal vriendelijke mensen. Het Thaise eten verveelt ook nooit.
Ondanks dat we op veel diverse plekken zijn geweest, steden als Bangkok en Chiang Mai, de natuur ( en regen) van Kao Sok, Koh Pangan en Koh Tao en de levendigheid en diversiteit van Koh Samui besluiten we dat we nog niet uitgekeken zijn op Thailand. Ooit moeten we terug ( vinden we) om Chiang Rai, Krabi, Koh Phi Phi of andere eilanden nog te verkennen. Maar dan niet in het regenseizoen… weer wat geleerd.
We doen verder niet heel veel behalve de nodige voorbereidingen voor de terugreis. S’Avonds nog eenmaal Thais eten.. in wat achteraf een veel te duur restaurant blijkt te zijn. Nog een laatste tocht door het levendige centrum, langs alle winkeltjes en kraampjes.
Daarna op tijd naar bed want om 5.30 uur gaat de wekker. Om 6.00 uur checken we uit en staat de taxi klaar voor de rit naar het vliegveld.
Dan van Koh Samui naar Bangkok en dan door naar huis. Rond 19.30 uur hopen we weer te landen op Schiphol.
Dank Thailand en dank Dian voor jullie bijdrage aan deze bijzondere reis.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Eeen hele goede reis naar huisโœˆ๏ธ en bedankt voor het delen van jullie avonturen!! ๐Ÿ๐Ÿ–โ˜€๏ธ

Sander 2024-05-31 17:18:43

Goede reis terug . Was weer leuk om mee te mogen reizen.

Brenda 2024-05-31 17:35:28

Er is geen tijd/schema wijziging van jullie terugvlucht. Ik wil jullie ook bedanken voor de leuke verhalen, prachtige foto's en dat ik virtueel mee mag genieten van jullie vakantie ๐Ÿ‘๐Ÿ˜Š Kelly, beterschap met je oorpijn, hopelijk dat je niet al te veel last hebt tijdens vliegen. Ik wens jullie een hele fijne terugvlucht/reis en een prettige weekend !!

Dian 2024-05-31 17:49:46

Het was weer heel leuk om met jullie mee te reizen, een fijne reis terug naar Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ ๐Ÿ˜˜

Linda 2024-05-31 20:58:04

Goede reis terug!

Anne-Marie 2024-06-01 05:41:00

Een hele goede reis terug en wat fijn dat jullie zo genoten hebben van jullie mooie vakantie in Thailand. Heel tof dat wij met jullie mee mochten reizen,was geweldig om jullie verhalen te lezen en de prachtige foto's te zien. Alvast een welkom thuis en tot hรฉรฉl snel.๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

Iris 2024-06-01 11:53:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.