De Watervallen van St Martin

Frankrijk, Creissels

๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท 16ºc—24ºc ๐ŸŒค๏ธโ˜€๏ธ
๐Ÿš 272,5 km

Goeden dag / Bienveneu sur le blog Français/ hartelijk welkom in het Franse blog.๐Ÿง
Vandaag vroeg wakker en het was aarde donker op de camping om 6:30, Erna gaat douchen en ik ruim de boel in, daarna ontbijten we een yoghurt met vruchten ๐Ÿ‘๐Ÿ‡๐Ÿฅ๐ŸŠ, voor de broodnodige vitamientjes. Om 8:00 rijden we de camping af en gaan eerst naar La Jonquera waar we kunnen tanken, er zijn er ongeveer 14 op een rij en dan nog ook een paar aan de overkant, wij โ›ฝ๏ธ tanken bij de goedkoopste, genaamd AND-GO voor €1,35 de liter gasoline. Ook weer mooi meegenomen, bij het laatste restaurant drink ik m’n laatste Cortado met een tapas broodje en Erna een Americano, en nemen afscheid van fantastische weken die we doorbrachten in Spanje.

We rijden (16km) en zijn de Franse grens gepasseerd, en zien in het eerste dorp waar we doorrijden, een boulangerie die open is, het is zondag en in Spanje was alles dan gesloten, we rijden door want ik kan er niet parkeren, het is er een drukte van jewelste, een dorp of 3 verder zien we er een waar we wel kunnen parkeren, Erna gaat voor een ๐Ÿฅ–stokbrood en ๐Ÿฅ een croissantje, en als verrassing een Tarte aux Framboises, niemand maakt zulke lekkere gebakjes als de Fransen, volgens mijn Erna…………….

Daarna rijden we door en om 13:30 was ik het zat, en Erna zoekt een camping op, we rijden er naar toe, Persone Là bas / niemand daar, wel een briefje met zoek een plek om 16:00 ben ik er weer, inmiddels is het schitterend zonnig weer geworden, wij installeren ons op de 2e plek.
Maken een wandelingetje over de camping en zien een riviertje achter de camping met kleine watervalletjes, het is een vredig gezicht, vind ik.

We zitten heerlijk in het zonnetje, en we verbazen ons weer dat we toch weer mooi weer hebben, heel veel mensen die we vorige week in Spanje spraken waren weg gegaan uit Frankrijk vooral om de vele regen. Het is hier ook ontzettend groen het gras dat hebben we sinds Ayzac-Ost in Juli niet meer gehad cq gezien, alleen nog dor en zand of grind.

Een fijne avond / Passez une bonne soirée
en de hartelijke groeten uit een zonnig ๐Ÿ‡ซ๐Ÿ‡ท Frankrijk van J & E โœ๏ธ.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Weer een klein stukje noordelijker dus ennuh Erna heeft 100% gelijk de lekkerste gebak maken ze in Frankrijk ๐Ÿฅฐโค๏ธ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

Johnny Komatsu 2024-10-13 21:14:42

ennuh jaโ€ฆโ€ฆ..Erna heeft wel vaak gelijk ๐Ÿง

janenernaontour 2024-10-13 21:26:51

Jullie hebben weer een mooi plekje op de camping bemachtigt. Leuk ook die watervallen zo dichtbij๐Ÿ‘

Rima 2024-10-14 08:38:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.