Niet Rechtsom maar Links om (om Zwitserland)

Frankrijk, Brunstatt-Didenheim

🇫🇷🌡️ 7-19ºc. met veel regen ☔️
🚐 531 km


Goede dag met zn alle.
We hebben de planning omgegooid en gaan nu eerst naar Frankrijk en dan Italië/ Slovenië/ Oosterijk /Duitsland ivm het weer en de temp, het idee was eerst precies andersom .

We hadden vorige week geen internet en geen telefoon📞 verbindingen in het dal waar de camping zat, vandaar dat de berichtgeving niet dagelijks is overgekomen maar alles vandaag, als alles goed gaat, onderweg op een rasttätte de boel verstuurd, ik word onderhand ook nog handig met het ICT gebeuren.

Onderweg veel regen, en ongevallen, en wegopbrekingen gehad, maar we zitten droog en luistern gezellig de top 500 op radio 2.
Nu staan we op camping de L’ill in Mulhouse, Erna gaat te voet naar town om boodschapjes te doen en ik tik het blog.
De temp is hier aangenaam 19ºc ondanks dat het regent de verwachting voor morgen is droog , nu we gaan het zien.

de bedoeling is dat we naar Tain-l’Hermitage gaan daar waar we vorig jaar 4 weken gerevalideerd hebben, we gaan het dit jaar nog een keer overdoen wat vorig jaar niet is gelukt, nu dit is het voor vandaag tot de volgende keer.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ziet er weer goed uit!! Mooi onderweg zo!

Hendrik-Jan den Boer 2023-04-28 19:36:39

Heel veel vakantie plezier gewenst van ons .bijna in ons lievelingsland Zwitserland.

Johan 2023-04-29 16:12:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.