🌡️☀️26ºc
🏍️ 5 km 🇫🇷
Bonjour allemaal.
Vandaag wordt er geen brood bezorgt op de camping dus moeten we dat een dorp verderop halen.
Het is wel een luxe dat er elke morgen om klokslag half 9 een stokbrood wordt bezorgt door een lieftallige dame, en dat op een camping van €15,00 het is ongekend, maar wel makkelijk.
Maar op woensdag dus niet, en ga ik gelijk maar ff boodschappen doen, aardappels, eitjes en de biertjes zijn ook op, dus een kistje achterop gemaakt, rugzak mee, kawa aangetrapt en op naar de Cacino, na klein half uurtje ben ik weer terug
en gaan we heerlijk in het zonnetje ontbijten.
Erna heeft vandaag een 🧺 wasdag dus die is daar druk mee💦, ik repareer een stoel, armleuning is een bout uit gelopen, deze weer terug gemonteerd, daarna ga ik heerlijk in het zonnetje een boek lezen, ik probeer ook nog zo’n lounche zak op te pompen maar dit is niks(zie foto). Dus weer terug in hoes en lekker bakkie koffie gezet, Erna geholpen met de bedden opmaken.
Na de lunch lekker gerelaxt met m’n boek in de zon, opeens is er roering op de camping want het water is op, tenminste er komt niks meer uit de kranen en douches 🚿, na een uurtje werkt alles weer, dus iedereen weer op z’n gemak voor z’n tent.
Wij besluiten een ijsco te gaan eten, en lopen naar voren om 2 ijsjes te halen bij de receptie. Alleen daar was niemand meer. Daarna ga ik het eten voorbereiden we eten🍗 kip pirri 🌶️ pirri, helaas was ik uitgeschoten met de pirri 🌶️ pirri dus het was echt pittig, de kip heb ik op een kommetje rijst geserveerd, met champignons, boontjes en paprika.
Na het eten gaan we alsnog 2 ijsco’s halen als toetje na de maaltijd.
Erna doet de afwas en ik zet koffie, dit was het voor vandaag, tot de volgende editie.✍️
Geschreven door Janenernaontour