👉🏿Vandaag gaan Emiel en ik naar de kapper voor een nieuwe coupe, we gaan naar
Alcobaço het is in een winkelcentrum het is erg gezellig bij de kapster.
Haar knippen, wassen, föhnen en gel erin voor € 8,00 😏
👉🏿Als we weer terug zijn gaan we aan de koffie met gebak 🥮met bolo do bolacacia
Gebakje in laagjes crunch met mocca creame.
Erna is deze koekies wezen kopen met Emiel bij de plaatselijke bakker, annex supermarkt dit was een leuke belevenis voor Erna net als ik met Emiel in mn vorige blog heb beschreven om te zien hoe de Portugezen met Emiellll omgaan.
👉🏿Erna is met Patricia het dorp wezen verkennen en hebben daar wat rond gewandeld door de fruit boomgaarden.
👉🏿Na de koffie gaan we naar het appartement wat Emiel heeft laten bouwen 🔨 toevallig was de aannemer er en heeft het een en ander uitgelegd aan Emiel en sleutels van garage en zwembad overhandigd dit zou morgen plaats vinden maar dat is nu al gebeurt .
👉🏿Daarna gaan we naar een baai en laguna waar we gaan lunchen een tosti hamkaas.
Daarna rijden we naar een laguna en een strandje.
👉🏿We rijden ook nog naar een stuk land wat Emiel heeft gekocht waar eventueel nog een huis op mag gebouwd worden met uitzicht op de lagune van Foz do Arelho.
👉🏿We zitten nu aan strand 🏖 bij de boulevard een biertje 🍺 te drinken Erna sangria en Patricia een rose.
👉🏿Hierna gaan we richting
Foz do Arelho bij Tibino dineren we, met zeg maar een afscheid’s diner, het was leuk om 3 dagen een kijkje te hebben in het nieuwe leven van Patricia en Emiel in Portugal 🇵🇹 Het is inmiddels laat geworden, en we rijden over de tolweg terug naar huis.
Daar praten we de dag nog ff door en gaan naar bed.
Word vervolgd.
Geschreven door Janenernaontour