πŸ‡΅πŸ‡Ή Van Castelo Branco naar Burgos πŸ‡ͺπŸ‡Έ

Portugal, Castelo Branco

πŸ‘‰πŸΏ7:00 Bom dia. 🌑 18°C
douche en ontbijten
Lengte verplaatsing 502 km.

πŸ‘‰πŸΏ8:00 vertrek richting Burgos, de route planner stuurt ons een doodlopend weggetje op aan einde de combi gekeerd en terug. Komen in dorp aan, hier is het zo smal dat we klem zitten, achteruit terug en tegen één richtings verkeer in weer verder hier ook erg smal ivm laag hangende balkons alles gaat goed en de route planners hebben alles weer op de rit.😘 we moeten de 233 volgen naar N.O daarna via de A62 en zitten we inmiddels in πŸ‡ͺπŸ‡Έ Spanje en is het een uur later. Het is wel een slaap verwekkende trip.

πŸ‘‰πŸΏErna heeft een camping 10 km voor Burgos gevonden bij afrit 16 eraf staat ook een bord met camping wij er af bij 16 en rijden zo een zandpad op de boel maar weer gekeerd andere camping op gezocht in Burgos genaamd Fuentes Blancas met zwembad, restaurant en bar. Wat willen pensionada’s nog meer ik weet het niet of toch wel, bij Emiel hadden we een regen douche dat mis ik wel op de campingπŸ₯Ή.

πŸ‘‰πŸΏ17:30 🌑35°c dus na een goudgele rakker besluiten we eerst te gaan zwemmen cq afkoelen na 3 kwartiertjes vinden we het welletjes en gaan terug naar campertje.

πŸ‘‰πŸΏErna gaat douchen 🚿 en ik schrijf/tik dit columnpje

πŸ‘‰πŸΏHet weer veranderd komt veel bewolking ☁️ we wachten af is nog steeds 35 °c.

πŸ‘‰πŸΏ20:00 het is nu🌑24°c en het regent en bliksemt , we zitten gezellig te eten onder de veranda van campertje.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat mooi om jullie te volgen op jullie reis! Jullie hebben veel gezien! Jammer van de Triumph maar een mooie motor ervoor terug! De mijne is oranje! Nog veel plezier op jullie reis en ik spiek graag mee! Groet, Ruth

Ruth 2022-08-10 19:26:48

Veel lees en kijk plezier

janenernaontour 2022-08-10 19:54:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.