camping aan de 🪂delta landingsbaan🪂

Frankrijk, Laragne-Montéglin

🌡️ 23º c——25ºc 🇫🇷
🚐 162 km

Goede morgen, het is vandaag verhuisdag we gaan naar een camping in Serres, tenminste dat is de bedoeling.
Eerst helpen we de buurman op weg ivm dat z'n mover stuk is, en hij ‘m niet op het straatje krijgt en klem onder een boom zit (je maakt wat mee op een camping) gisteren nacht stonden er ineens 🚑 2 ziekenwagens bij de franse overburen, de zwaailampen hebben zeker een uur de camping verlicht, we weten niet hoe het is afgelopen.

Wel, wij gaan om half 9 naar Serres, waar we om 11:00 aankomen het is hier zo stijl en allemaal grint dat we weer zijn omgekeerd naar beneden en Erna heeft een andere camping uitgezocht, *Camping de Montéglin in de Haute Alpes het begin van de Vercors.

Op deze camping aangekomen (is kleinschalige camping) worden we hartelijk ontvangen mogen gaan staan waar we willen, geen moeilijk gedoe, de plaatsen grenzen aan de landingsbaan /veld voor paraglider’s en voornamelijk Delta vliegers.

Voor ons staan 3 Nederlanders die dit ook doen, en we worden bijgepraat hoe het vliegen en zo allemaal in z’n werk gaat.
Ze worden weggebracht vanaf de camping, naar een berg verderop, daar gaan ze het luchtruim in en de laatste die ik sprak had 4 uur en 50 min in de lucht gehangen. We hebben heerlijk onder het genot van een aperitiefje in het zonnetje het zitten aanschouwen, het is een leuk gezicht.

Erna maakt Mexicaans in de oven, daar genieten we van als de piloten hun Delta vliegers weer opruimen c.q. demonteren en inpakken.

Het was weer een leerzame dag en de route was ook mooi, eerst over de N7 naar Valence dan via de D68 naar de D528 tot Crest dan naar Die over de D93 over de col de Cabre naar Serres, daar gaan we na een korte pauze naar Laragne-Montéglin over D1075.

Morgen gaan we per motorfiets de omgeving verkennen, tot later.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat leuk zeg! Eerste rang om naar de paragliders en delta vliegers te kijken🪂. Dat is echt genieten! En een geluk bij ongeluk, omdat jullie bij de andere camping zijn omgekeerd, en deze hebben uitgekozen. Veel plezier nog verder.😉👋

Rima 2023-05-08 21:13:10

Als ik dat gedoe in de lucht zie wil ik wel tig jaar jonger zijn!

Annelies 2023-05-08 21:34:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.