๐ช๐ธ ๐ก๏ธ 14ºc—21ºc โ๏ธ
๐๏ธ 95 km
Goede avond;
Vandaag zijn we naar de motor race geweest op motorland Aragon, we gaan eerst tanken en een stokbrood halen bij het pompstation in het dorp vlakbij de camping, daarna terug over de zelfde weg, eenmaal voorbij de camping, word het leuk, het zijn allemaal glooiende en vloeiende bochten,
tot aan het circuit, ongeveer 42 km.
Op het circuit aangekomen laten we beide ons paspoort zien, met de mededeling dat we PENSIONADA’s zijn, we worden door verwezen naar de ingang, waar de Ticket’s en tassen worden gecontroleerd, we laten wederom ons paspoort zien en krijgen een polsbandje als entree bewijs, de kosten voor gepensioneerde is €0,00, dus dat scheelt €45,00 per persoon voor een ticket voor 3 dagen, koopje weer deze reis ๐, gaan we vanavond maar eens lekker van eten. We lopen eerst naar de paddock, en lopen een rondje, kopen een sticker v/h circuit, daarna begeven we ons naar de tribunes.
De race’s zijn erg spannend deze keer, dat moet je ook maar treffen, we zitten op de tribune bij start / finish ๐ en hebben zicht op het grote tv scherm waar we de rest van het gebeuren kunnen volgen.
We kwamen net op tijd voor de SBK super pole, v/d Mark 11e, viel een beetje tegen hadden er meer van verwacht maar z’n teamgenoot was 5e.
Bij de super sport 300 heeft Loris Veneman de pole gezet en mag dus vooraan starten, hij wint niet maar wordt derde, ook mooi.
De SBK race 1 was erg spannend en leuk, maar wat blijkt, we zitten op de tribune van de plaatselijke held Bautista, er komt een lopende mascotte met allemaal vlaggen voorbij, alleen Bautista eindigt als 4e, en dan lopen ze allemaal weg en hebben wij de tribune bijna voor ons zelf. v/d Mark wordt 9e en z/n team maat 2e wel weer een feestje voor BMW want Gerlof op BMW word 3e, Ianone word op de gele Ducati 1e, het was een spannende strijd en er werd veel gewisseld van posities, we kijken de helft van de race SSP 600 en zijn toen terug gewandeld naar de motor ๐
ฟ๏ธ
We kleden ons aan en rijden terug naar de camping, het was voor ons een geslaagde dag, morgen gaan we weer.
๐ชต Helaas missen we vandaag de burendag op de Robiniahof, maar we bellen wel ff met de locoburgemeester van het hofje, en wensen hun een fijne BBQ en gezellige avond met z’n allen.๐ป
Groetjes van uit een zonnig Valderrobres J & E.โ๏ธ
Geschreven door Janenernaontour