❤️‍🔥Verliefd 💋

Frankrijk, Lanzac

🇫🇷🌡️24ºc ☀️🌥️
🚲 3 km Erna
🏍️ 155 km

Goeden dag; 10:00
Vandaag gaan we naar🪨 Rocamadour, dit is zoals de meeste weten een dorp wat op een rots is geplant, de weg ernaar toe is mooi en rustig, een deel gaat over de ROUTE DE LA NOIX waar we gisteren ook een stuk van hebben gereden. Naar mate we de plaats naderen word het wel ff anders, alle toevoerwegen lopen vol en de 🅿️ parkings ook, wij toeren ff door de village en stoppen voor een bakkie leut.

Het doel van deze reis is; 20 jaar geleden toen we 💘 verliefd werden op elkaar, dit ook gedaan hebben, vandaar!!! We logeerden toen bij kennissen in Figeac.

Van Rocamadour zetten we koers naar Montignac, wat nu Montignac-Lascaux heet sinds 2020, wij waren er in 2003, er is weinig veranderd het zijn nog steeds hele smalle straatjes, het is alleen veel drukker geworden en meer eenrichtings verkeer.

Na ff zoeken komen we aan bij het terras cq restaurant QUAI-21 waar we toen ook hebben gegeten🍴. We stallen de motorfiets en strijken neer op het terras. Overal zien we vlinders 🦋 of voelen we vlinders 🦋 de buren schieten ff een fotootje nadat Erna in d’r beste frans uitlegt wat er aan de hand is🥰. We eten heerlijk Canard de magret en een 0.0 biertje🍻 en koffie toe, na een goed uur zetten we voldaan, en - opnieuw helemaal 🛎️ hotel de botel 🥰 - koers richting camper. Om 15:30 arriveren we op camping, kleden ons om en gaan samen in het zonnetje zitten dommelen.

s’Avonds maak ik verse tomaten soep met champions en paprika, daarbij geserveerd stokbrood kruidenboter en comte kaas.
koffie ☕️ toe.
Dit is het voor vandaag ik wens een ieder een plezante avond en wij fladderen nog ff over de camping langs de Dordogne✍️.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Wat leuk om te horen dat jullie hier 20 jaar geleden ook zijn geweest, en nu nog steeds verliefd op elkaar, zo te horen 💕 🥰.

Rima 2023-08-07 20:53:29

Dacht ik toch even een bouquetreeks boekje in handen te hebben. Zo romantisch beschreven. Maar zonder dollen, fijn dat jullie een mooie dag vol herinneringen hebben beleefd.

Joke 2023-08-07 22:28:12

Wat leuk om dan 20 jaar later weer op dezelfde plek te zijn! 🍻

Ruth 2023-08-08 06:53:14

Zo zie je maar weer, romantiek is van alle leeftijden ❤️

Zussie 2023-08-08 11:12:49

Lieve paps en Erna, Wat leuk, speciaal en romantisch ❤️‍🔥 🦋om dat na 20 jaar nog een keer te doen👌🏼 En dat dat al 20 jaar geleden is😱 Veel plezier nog daar met elkaar en veel liefs van ons alle vier hier❤️😘😘😘😘

Debby 2023-08-08 11:22:34

Super leuk hoor!! Mooi dat jullie nog steeds lekker samen zijn en leuke dingen doen!! Blijf zo lekker bezig en dan houden jullie het zeker nog een hele tijd uit! Wij zijn hier geweest toen Ruben een half jaar oud was. We zijn toen bij de roofvogel show daar geweest. Een van de beste die ik ooit heb gezien.

Hendrik-Jan den Boer 2023-08-08 20:55:04

Wat romantisch om naar 20 jaar terug te gaan waar het is begonnen, mooi dat jullie dit mogen en kunnen beleven samen. Nog vele jaren in in goede gezondheid mooie reizen toegewenst 😘

Hans Nicole 2023-08-20 19:10:39
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.