🌡️ 20ºc 🌤️💨
🏍️ 78 km 🇫🇷
Hallo met z’n allen:
Een heel goede morgen gewenst, vandaag is het fantastisch weer om te gaan motorrijden, dit gaan we doen om 11:00 .
We gaan eerst op fietsje boodschapjes doen bij de lidl aan de overkant van de camping, daarna ontbijten we, kleden ons om in het leder en gaan op pad, we zijn 2 jaar geleden met de STOOMTREIN “ train de l’Ardeche “ geweest naar Colombier le Vieux dit is zeg maar halverwege, nu gaan we met de motor naar het eindpunt in Lamastre.
We gaan over de D532 /D534 naar Lamastre dan terug over de D533 over de col Du Mazel naar Tournon sur Rhône en dan naar de camping in Tain- l’Hermitage.
Het is een prachtig ritje met een km of 30 nieuw asfalt en alleen maar bochten dus genieten.
In de namiddag lezen we een boek in het zonnetje, Erna maakt gevulde witlof met kruidenkaas en aardappel puree uit de oven.
Heb nog even telefonisch contact met Emiel in Portugal gehad daar is het ook heerlijk weer 30ºc, heb inmiddels weer een nieuwe route uitgezet voor overmorgen +/_ 135km.
Geschreven door Janenernaontour