๐Ÿงบ. Kleine Wasjes & grote wasjes ๐ŸŒค

Frankrijk, La Sure en Chartreuse

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ8:00 ๐ŸŒก18°C
Erna haalt broodjes bij bakker op de camping.

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ10:00 Erna haalt de bedden af en doet de was in wasmachientje.
Kleine en grote wasjes ik hang wat was lijntjes op.

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ11:00 Erna gaat naar de intermarche voor de broodnodige boodschapjes op de fiets, tenslotte hebben we die ook mee.

๐Ÿ‘‰๐ŸฟGisteren vergeten, zag ik dat ik niet verteld heb dat het niet helemaal vanzelf ging, maar dat doe ik nu ff uit de doeken. Bij het aanmelden van de camping had ik het circus ๐Ÿคก aan de kant gezet toen zag ik al dat het allemaal klei was en aangezien het hier ook gehoosd had en het terrein beetje scheef afloopt gaat dat niet goed komen bij wegrijden. Naar de gereserveerde plek voor ons gaat de boel glijden en slippen. De boel geschaard โœ‚๏ธ, dus de aanhanger afgekoppeld, motor gelost, aanhanger laten zakken zodat camper er langs naar beneden kan.
Daarna door strookje gras wat er nog stond naar boven gereden zo goed en kwaad als het ging, camper op plek gezet en aanhanger er heen geduwd aangekoppeld en aan het bier ๐Ÿ˜‰
Best gelopen zo, er kwam nog een Hollander zeggen dat m’n remlicht stuk was , dat heb ik vanmorgen gerepareerd๐Ÿ‘จ‍๐Ÿ”งjullie begrijpen wel dat alles onder de klei zat dus dat heb ik vandaag maar op m’n gemak allemaal gewassen motorfiets ๐Ÿ campertje en aanhanger.
Inmiddels loopt de๐ŸŒกop naar32°c

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ15:00 we gaan zwemmen daarna douchen en trekken een flesje wijn open met wat lekkers erbij , dat hebben we wel verdiend na zo’n wasdag .

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ17:00 we hebben de radio aangezet want de buren (ze zeggen geen gedag), stelletje azijn zeikers, komen vragen of de radio zachter of uit kan terwijl ik de hele dag al naar Bach of zoiets heb zitten luisteren cq genieten. Nou beste mensen, morgen een nieuwe dag de planning is naar de hoogste berg van de Cevennen te rijden met de Kawa dus dat word denk ik wel weer een ๐ŸŽˆ feestje ๐Ÿฅณ

๐Ÿ‘‰๐Ÿฟ18:45 We eten Mexicaanse kip uit de oven, met witlof ham en kaas en aardappelpuree ook uit de zelfde oven๐Ÿง.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat een pech bij aankomst, gelukkig goed gekomen. Azijnzeikers tref je overal.... Fijne rit !

Ruth 2022-08-16 08:00:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.