Vanmorgen was ik al heel vroeg wakker. Nog even de laatste was opgeruimd. Toch nog maar 1 uurtje terug naar bed gegaan om te 😴. Half 7 was ik weer wakker en ben ik er maar gelijk uitgegaan.
We hadden gisteren alles opgeruimd en de auto al ingepakt. Om kwart over 8 vertrokken we.
Eerst nog even naar het graf van mijn moeder geweest om de plantjes water te geven. De kinderen houden het bij de komende paar weken 😘
Hierna vertrokken we. Het eerste stuk ging prima. We kregen nog een lief filmpje van Selena en de kleinkinderen die ons een fijne vakantie toewensten, zo lief ❤️.
Gestopt voor een kopje thee en een broodje bij de la place boven de A4 en daarna weer door. Er was een ongeluk gebeurd op de Moerdijkbrug en hierdoor was er een megafile ontstaan. We zijn er daarom bij Dordrecht maar afgegaan en via Gorinchem en Breda richting Antwerpen naar Mechelen gereden. Klein stukje om.
We waren om kwart voor 2 bij het hotel. Ingecheckt, plek gezocht voor de auto, spullen uitgeladen en hierna een bakkie thee gedronken op de kamer.
Half 4 op de fiets Mechelen ingegaan. We zijn eerst naar de Begijn kerk en daarna naar de Sint Jans kerk geweest. Prachtig mooi, ik hou ervan. Effe een stop gehad om een ijsje te eten en daarna weer verder gefietst.
We moesten onderweg nodig naar de wc, dus in een dönerzaak wat gegeten en gelijk een toiletstop gehad.
Het grootste deel van mijn eten is de kliko ingegaan. Niet omdat ik het niet lekker vond, maar omdat ik dat echt niet op kan.
Helaas voor ons was er dit weekend maanrock, een openlucht festival. Hierdoor konden we niet op de grote markt kijken of we hadden tussen de menigte moeten gaan staan. We hebben evengoed genoten.
Terug in het hotel even wat gerust en daarna nog een drankje gedronken beneden met wat lekkers erbij. Zo ff douchen en dan lekker 😴.
Morgen gaan we naar de ijzertoren in Diksmuide.
Geschreven door Harold-en-anitas.travels